Çöktürücü ve Berraklaştırıcılar

Pro FLOCK P (Hızlı Çöktürücü Berraklaştırıcı)

Kullanım Amacı: Yüksek konsantrasyonlu, uzun süre etkili hızlı çöktürücü. Sudaki kollaidal kirliliğin ve yüzen partiküllerin dibe çökmesi ve/veya filtrelerde tutulmasını bu sayede suyun berrak ve temiz kalmasını sağlar.

Uygulama: Haftada bir 10 m³ suya 100-150 ml filtre öncesine dozlanarak, direkt havuza veya denge deposuna ilave edilir.

Pro FLOCK T (Güçlü Çöktürücü Berraklaştırıcı)

Kullanım Amacı: Yüksek konsantrasyonlu, uzun süre etkili Topaklayıcı Çöktürücü Berraklaştırıcı. Sudaki kollaidal kirliliğin ve yüzen partiküllerin dibe çökmesi ve/veya filtrelerde tutulmasını bu sayede suyun berrak ve temiz kalmasını sağlar.

Uygulama: Haftada bir 10 m³ suya 100-150 ml filtre öncesine dozlanarak, direkt havuza veya denge deposuna ilave edilir.

Pro DADMAC (Sürekli Temizleyici – Çöktürücü – Berraklaştırıcı)

Kullanım Amacı: Yüksek etkili sürekli temizleyici- çöktürücü – berraklaştırıcı. Sudaki bulanıklığı giderir, kolloidal partikülleri tutar, yosun öldürücü etkisi vardır.

Uygulama: Haftada bir 10 m³ suya 200 ml direkt havuza veya denge deposuna ilave edilir.

Pro FLOCK K (Kartuş Çöktürücü)

Kullanım Amacı: Özel havuzlar için hızlı çöktürücü. Sudaki kolloidal kirliliğin ve yüzen partiküllerin filtrelerde tutulmasını havuz suyunun berrak ve temiz kalmasını sağlar.

Uygulama: Haftada bir 10 m³ suya 1 kartuş sirkülasyon pompalarının kıl tutucularına veya skimmer sepetlerine yerleştirilir.

ANTILIME (Kireç Önleyici – Parlatıcı – Sertlik Tutucu)

Kullanım Amacı: Özellikle sert suyu olan havuzlarda sudaki kalsiyum, magnezyum, demir ve bakır iyonlarını bağlar, kireç oluşumunu engeller, renk bozulmalarını giderir, suyun berrak ve temiz görünümlü olmasını sağlar. Özellikle kalsiyumhipoklorit ile dezenfeksiyon sağlanan havuzlarda haftalık periyotlarla 1/7 oranında kullanımı filtre kumları ve havuz iç cidarları sağlığı açısından önemlidir.

Uygulama: Haftada bir 10 m³ suya 100-150 ml direk havuza veya denge deposuna ilave edilir.

HARDSTAB (Sertlik Stabilizatörü)

Kullanım Amacı: Sertlik iyonlarını bağlayarak havuz yüzeyinde, beslenme kısımlarında ve filtre kumlarında kireç oluşumunu engeller. Demir, bakır ve mangan iyonlarını bağlayarak bunların neden olduğu su renklenmelerini engeller, bulanıklığı giderir, yosunlaşmanın önlenmesine yardımcı olur.

Uygulama: Haftada bir 10 m³ suya 100-150 ml direk havuza veya denge deposuna ilave edilir.

Teklif İste Hemen Ara

Teklif Formunu Doldurun Hemen Sizi Arayalım

Tema Havuz ürün ve hizmetlerinden satın almak ve sorularınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.