Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/mucizefi/temahavuz.mucizefikironline.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/mucizefi/temahavuz.mucizefikironline.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/mucizefi/temahavuz.mucizefikironline.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Tema Havuz Dezenfektanlar | Tema Havuz

Dezenfektanlar

Pro CHLOR 56 (Hızlı Çözülen Stabilizatörlü Toz Klor)

Kullanım Amacı: Hızlı Çözünen, Stabilizatörlü %56 aktif klor içerikli toz klor. Yüzme havuzu ve Jakuzi sularında bakteri, virüs, mantar, yosun ve mikroorganizmalarla inorganik kirliliğin bertaraf edilmesi için kullanılır. Suyun pH değerini etkilemez.

Uygulama: 1-3 mg/lt serbest klor için 10 m³ suya hergün 15-30 gr Pro CHLOR 56 denge deposu veya dozaj sistemi yardımıyla ilave edilir.

Pro CHLOR 90 (Yavaş Çözünen Stabilizatörlü Toz Klor)

Kullanım Amacı: YavaşÇözünen, Stabilizatörlü %90 aktif klor içerikli toz klor. Yüzme havuzu ve Jakuzi sularında bakteri, virüs, mantar, yosun ve mikroorganizmalarla inorganik kirliliğin bertaraf edilmesi için kullanılır. Özellikle sıcak iklimlerde uzun süreli dezenfeksiyon için tercih edilir.

Uygulama: 1-3 mg/lt serbest klor için 10 m³ suya hergün 10-20 gr Pro CHLOR 90 direk havuza veya dozaj sistemi yardımıyla ilave edilir.

Pro TAB 90 (Yavaş Çözünen Stabilizatörlü Tablet Klor)

Kullanım Amacı: Yavaş Çözünen, Stabilizatörlü %90 aktif klor içerikli 200 gr.lık Tablet klor. Yüzme havuzu ve Jakuzi sularında bakteri, virüs, mantar, yosun ve mikroorganizmalarla inorganik kirliliğin bertaraf edilmesi için kullanılır. Suyun hijyenik ve berrak görünmesini sağlar. Özellikle sıcak iklimlerde aquaparklarda ve özel havuzlarda uzun süreli dezenfeksiyon için kullanılır.

Uygulama: 1-3 mg/lt serbest klor için 30 m³ suya haftada 1 adet 200 gr.lık Pro TAB 90 tablet suya skimmer  veya klorinatör yardımıyla ilave edilir.

Multi – 4 – TAB (Yavaş Çözünen Çok Fonksiyonlu Tablet Dezenfektan)

Kullanım Amacı: Yavaş Çözünen, Yosun önleyici, çöktürücü, pH düşürücü ve %80 stabilizatörlü aktif klor içerikli 200 gr.lık çok fonksiyonlu Tablet dezenfektan. Yüzme havuzu ve jakuzi sularında bakteri, virüs, yosun, mantar ve mikro-organizmalarla inorganik kirliliği bertaraf eder., yosunlaşmayı önler, kolloidal kirliliğin filtrelerde tutulmasını, suyun hijyenik ve berrak kalmasını ve özellikle sıcak iklimlerde özel havuzlarda uzun süreli desenfeksiyon sağlar.

Uygulama: 1-3 mg/lt serbest klor için 30 m³ suya haftada 1 adet 200 gr.lık  Pro – 4 – TAB tablet skimmer veya klorinatör yardımıyla ilave edilir.

Pro CHLOR – L Sıvı Klor (Stabilizatörsüz Sıvı Klor)

Kullanım Amacı: %12-15 aktif klor içerikli stabilizatörsüz sıvı klor. Yüzme havuzu, jakuzi, içme ve kullanma sularında, bakteri, virüs, mantar, yosun ve mikro-organizmalarla inorganik kirliliği bertaraf edilmesi için kullanılır. Suyun temiz, berrak ve hijyenik kalmasını sağlar.

Uygulama: 1-3 mg/lt serbest klor için 10 m³ suya hergün 200-400 ml Pro CHLOR L denge deposu veya dozaj sistemi yardımıyla ilave edilir. Şok klorlama için, bağlı klor seviyesine göre 10 m³ suya 500-1000 ml Pro CHLOR L direk havuza ilave edilir.

CHC 65 (Hızlı Çözünen Stabilizatörsüz Kuru Klor)

Kullanım Amacı: Hızlı çözünen, %65-70 aktif klor içerikli stabilizatörsüz sıvı klor. Yüzme havuzu, Jakuzi, içme ve kullanma sularında bakteri, virüs, mantar, yosun ve mikro-organizmalarla, organik ve inorganik kirliliğin bertaraf edilmesi için kullanılır. Ayrıca deniz suyu ve tuzlu sularda ve ŞOK klorlama işleminde rahatlıkla kullanılabilir.

Uygulama: 1-3 mg/lt serbest klor için 10 m³ suya hergün 30-50 gr CHC 65 Kuru Klor direk havuza, denge deposuna veya dozaj sistemi yardımıyla ilave edilir.

Pro SHOCK (Bağlı Klor ve Koku Giderici Klorsuz Aktif Oksiyen Şok)

Kullanım Amacı: Yüzme Havuzu ve SPA sularında kullanılan aktif oksijen bazlı haftalık ŞOK oksitleyici. Bağlı Klor ve kokuyu giderir. Klor içermez, suyun sürekli berrak ve temiz kalmasını sağlar. Yağlı kirlilik oluşumunu engeller. Filtre kumlarının temiz kalmasını sağlar. Kullanılan dezenfektanın etkisini artırır. Klor ve pH düşürücü tüketiminde %35 oranında tasarruf sağlar. Stabilizatörlü klorla dezenfeksiyon sağlayan yüzme havuzlarında yüksek miktarda stabilizatör birikme riskini ortadan kaldırır. Yüksek oksidasyon gücü sayesinde organik kirliliği bertaraf eder. Ozonlu sistemlere alternatif dünyadaki REACH ve EPA onaylı tek üründür ancak ozonlu sistemler gibi ekstra yüksek kurulum maliyeti yoktur.

Uygulama: En çok 0,5 mg/L bağlı klor miktarına kadar haftada bir 10 m³ suya 120 gr Pro SHOCK direk havuza veya denge deposuna ilave edilir. Bağlı klor seviesi 0,5 mg/L üzerindeyse bu miktar 2 katına çıkarılabilir.

Pro BROM – T 20 (Stabilizatörsüz Brom Tabletler)

Kullanım Amacı: Havuz ve Jakuzi sularında bakteri, virüs, mantar, yosun ve mikro-organizmaların bertaraf edilmesi için kullanılan, yosun oluşumunu engelleyen, özellikle kapalı alanlarda koku oluşturmaması sebebiyle tercih edilen 20 gr lık tablet normda klor içermeyen güçlü dezenfektan. Uygulama: 2-4 mg/lt serbest brom için her gün 10 m³ suya 5-8 adet 20 gr.lık Pro BROM T-20 tablet skimmer, brominatör veya pompa ön sepetinden ilave edilmelidir.

Pro ALGAE (Yosun Önleyici ve Bulanıklık Giderici Dezenfektan)

Kullanım Amacı: Uzun süre etkili, yüksek konsantrasyonlu yosun önleyici dezenfekta. Mantara ve bakterilere karşı etkilidir, berrak bir su görünümü sağlar, biyolojik kirliliği ve bulanıklığı giderir, yüzüş konforunu artırır. Uygulama: Haftada bir 10 m³ suya 100-150 ml. direk havuza veya denge deposuna ilave edilir.

Teklif İste Hemen Ara

Teklif Formunu Doldurun Hemen Sizi Arayalım

Tema Havuz ürün ve hizmetlerinden satın almak ve sorularınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.