Kış Bakım Ürünleri

Kış Bakım Ürünleri

[button link=”http://www.temahavuz.com/havuz-kimyasallari/dezenfektanlar” title=”Dezenfektanlar” style=”small” colour=”lightblue”] [button link=”http://www.temahavuz.com/havuz-kimyasallari/ph-duzenleyiciler” title=”pH Düzenleyiciler” style=”small” colour=”lightblue”] [button link=”http://www.temahavuz.com/havuz-kimyasallari/cokturucu-ve-berraklastiricilar” title=”Çöktürücü ve Berraklaştırıcılar” style=”small” colour=”lightblue”] [button link=”http://www.temahavuz.com/havuz-kimyasallari/yardimci-havuz-kimyasallari” title=”Yardımcı Havuz Kimyasalları” style=”small” colour=”lightblue”] [button link=”http://www.temahavuz.com/havuz-kimyasallari/kis-bakim-urunleri” title=”Kış Bakım Ürünleri” style=”small” colour=”orange”]

[one_fourth]

[/one_fourth]

 

[three_fourth_last]

Pro WINTER (Kış Bakımı)

Kullanım Amacı: Sezon sonunda havuz suyunu kışa ve gelecek sezona sorunsuz hazırlamak için kullanılır. Havuzun iç kaplamalarında, filtre ve boru içlerinde uzun süreli yosun ve mantar oluşumunu engeller.

Uygulama: Sezon sonunda uzun süreli bir ters yıkama ve akabinde şok klorlama işlemi yapılır. Daha sonra her 20 m³ havuz suyu için 1 L Pro WINTER ilave edilir. Bu işlem her 2 ayda bir tekrar edilmeli ve haftada 2 defa filtrasyon sistemi en az 4 saat çalıştırılmalıdır.

[/three_fourth_last]

Teklif İste Hemen Ara

Teklif Formunu Doldurun Hemen Sizi Arayalım

Tema Havuz ürün ve hizmetlerinden satın almak ve sorularınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.