Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/mucizefi/temahavuz.mucizefikironline.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/mucizefi/temahavuz.mucizefikironline.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/mucizefi/temahavuz.mucizefikironline.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Tema Havuz Yardımcı Havuz Kimyasalları | Tema Havuz

Yardımcı Havuz Kimyasalları

Liner CLEANER (Havuz İç Kaplama, Liner ve Sert Yüzey Temzileyici)

Kullanım Amacı: Su hattında, merdivenlerde, güneşlenme platformunda ve havuz çevresinde oluşan yağlı ve kara leke ve kirlerin yüzeye zarar vermeden temizlenmesini sağlar. Özellikle liner havuzların yüzey temizliği için idealdir. Boyaya zarar vermez.

Uygulama: Uygulanacak yüzeye bir sünger veya püskürterek uygulayınız. 2 dakika bekledikten sonra suyla durulayınız.

ANTISCALE (Toz, Filtre ve Derz Temizleyici)

Kullanım Amacı: Havuz içi kaplamaları ve filtre içerisinde zaman içinde oluşan çamurumsu kirlilik ve kireci kullanıldığı yüzeye zarar vermeden temizlemek için kullanılır.

Uygulama: Filtre Temizliği: Yılda 1-2 defa filtre kapakları açılarak kumların üzerine bir parmak kalınlığında ANTISCALE kaplanır, filtre kumları bir çubuk yardımıyla karıştırılıp 8-10 saat beklenir. Sonrasında uzun süreli ters yıkama ve durulama işlemleriyle temizlik tamalanır.  Havuz İçi Kaplama Temizliği: %10 ANTISCALE çözeltisi bir fırça veya paspas yardımıyla temizlenmek istenen satıha uygulanır, 10-15 dk. sonra bol suyla durulanır.

ANTISCALE – L (Sıvı, Filtre ve Derz Temizleyici)

Kullanım Amacı: Havuz içi kaplamaları ve filtre kumlarının düzenli aylık temizliği için kullanılır.

Uygulama:  Düzenli Filtre Temizliği: Ayda bir 10 lt. suya 3-4 lt. ANTISCALE-L ilave edilerek hazırlanan solüsyon filtre içerisine ilave edilir. 8-10 saat beklenir sonrasında uzun süreli ters yıkama ve durulama işlemleriyle temizlik tamamlanır.  Havuz İçi Kaplama Temizliği: Temizlenecek satıh önce suyla ıslatılır. %20 ANTISCALE-L çözeltisi bir fırça veya paspas yardımıyla temizlenmek istenen satıha uygulanır. 10-15 dk sonra bol suyla durulanır.

Pro FUNGHI (Sıvı, Yüzey Dezenfektanı ve Ayak Mantarı Önleyici)

Kullanım Amacı: Yüzme Havuzlarının sert zeminlerinin dezenfeksiyonunda ve ayak havuzlarında mantar önleyici olarak kullanılır.

Uygulama:  Sert Yüzey Temizliği: %1 lik solüsyonu bir sprey yardımıyla temizlenmek istenilen yüzeye püskürtülür, kuruması beklenir.  Ayak Havuzu Uygulaması: %1 lik solüsyonu ayak havuzunun içerisine direk ilave edilir. Kullanım yoğunluğuna göre ayak havuzundaki su günde en az 2 defa değiştirilmelidir.

Teklif İste Hemen Ara

Teklif Formunu Doldurun Hemen Sizi Arayalım

Tema Havuz ürün ve hizmetlerinden satın almak ve sorularınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.